Херсонські спортивні гімнасти показали високий клас підготовки

3-9 листопада у м. Кропивницький проходив чемпіонат України з гімнастики спортивної, на якому команда гімнастів Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради показала високий клас підготовки.

Перший раз за 10 років всі 4 спортсмена, які входили до складу команди Херсонської області, повернулися додому з медалями: як у командному, так і в особистому заліку!

У командному заліку студенти училища Богдан Джиошвілі, Артем Гавриков, учень 11 класу Єгор Кириленко і випускник училища Максим Василенко вибороли срібні нагороди.

Окрім цього, в опорному стрибку Богдан Джиошвілі став чемпіоном України, а срібло здобув Артем Гавриков.

Першу сходинку п’єдесталу чемпіонату у вправах на брусах посів Максим Василенко. Третє місце у вільних вправах зайняв Єгор Кириленко. А у фінальних змаганнях з багатоборства по сумі балів Єгор виконав норматив майстра спорту України.