Херсонські спортсмени здобули шість нагород на Кубку України з вільної боротьби

З 3 по 6 грудня у Києві відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, який став відбірковим по формуванню збірної команди України до ліцензійних турнірів 2020 року.

Високі результати показали спортсменки Херсонської області, завоювавши третє командне місце серед 20-ти областей України, що приймали участь у змаганнях.

Так, студентка Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Антоніна Кулагіна виборола срібну нагороду у ваговій категорії 62 кг.

А випускниці училища, а нині спортсменки КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради Алла Белінська (в/к 76 кг) та Юлія Лісовська (в/к 59 кг) завоювали золото та срібло Кубку України відповідно. Також срібна нагорода у вихованки ШВСМ Тетяни Ріжко (в/к 65 кг).

У той же час, у змаганнях серед чоловіків відзначився Ерік Арушанян та Максим Лавров. Ерік став чемпіоном у ваговій категорії 65 кг, а Максим – срібним призером у ваговій категорії 70 кг.