Херсонський НТУ отримав нового керівника і частково переїжджає до Хмельницька

4 недели назад 0

12:00, СьогодніХерсонський НТУ отримав нового керівника і частково переїжджає до Хмельницька

Міністерство освіти і науки України призначило виконувачкою обов'язків ректора  Херсонського національного технічного університету Олену Чепелюк. Колишній ректор, Юрій Бордачов, який вирішив залишитися у тимчасово окупованому Херсоні, став радником ректора.

Про це у Facebook повідомила Олена Чепелюк.

Вона повідомила, що викладачі Херсонського національного технічного університету з перших днів війни проводять заняття дистанційно, телефонують, спілкуються зі студентами, пари проводяться у відео форматі.

"На випадок неможливості підтримувати зв'язок та для забезпечення збереження наукових, навчальних матеріалів та особистих даних студентів і викладачів, частину університету переведено в Хмельницький. Хмельницький національний університет гостинно приймає в своїх приміщеннях наш університет. Ректор ХНТУ, професор, доктор технічних наук Бардачов Юрій Миколайович вирішив залишитися з колективом викладачів та студентами у Херсоні.

З вказаних причин мене призначили виконувачем обов'язків ректора наказом МОН від 28.04.2022р. Юрій Миколайович залишається Радником ректора", — пояснила Чепелюк.

Читайте також: Херсонський держуніверситет переїхав на Прикарпаття. Що змінилось для викладачів і студентів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.