Росіяни призупинили транспортне сполучення з Генічеська на Арабатську стрілку
1 месяц назад 0
На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області тимчасово перекрили рух транспорту з Генічеська на Арабатську стрілку.
Про це повідомив керівник окупаційної адміністрації Херсонщини Володимир Сальдо.
За його словами, вранці українські військові нібито намагалися завдати ракетного удару по одному з мостів, що сполучає Генічеськ з Арабатською стрілкою. Через це рух транспорту тимчасово перекрили.
Зазначається, що на місці працюють профільні служби, а обставини події уточнюються.
ДОПОВНЕНО. Сальдо заявив, що спеціалісти провели "обстеження пошкоджень конструкцій мосту". Він стверджує — стан споруди дозволяє відновити рух транспорту в реверсному режимі по одній смузі, а ремонтні роботи проводитимуться паралельно.
- У суботу, 6 червня 2026 року, автомобіль одного зі співробітників окупаційної адміністрації Каховки на тимчасово окупованій частині Херсонщини потрапив під обстріл. Унаслідок атаки одна людина загинула, ще одна дістала поранення.
