Колаборантка Томіліна пропонує обмежити виїзд за межі Росії херсонців, які отримали так звані “житлові сертифікати”
1 день назад 0
Переселенцям з Херсонщини, які отримали безплатне житло на території РФ за так званими “житловими сертифікатами”, можуть обмежити виїзд до інших країн на п’ять років. Таку пропозицію внесла колаборантка Тетяна Томіліна. Таким чином, вона пропонує боротися з фактами продажу херсонцями наданого їм житла та втечі з грошима до Європи або повернення до України.
Про це повідомляють кореспонденти з посиланням на російські медіа.
“ Не слід заперечувати і той факт, що серед жителів нових регіонів є відверті вороги нашої країни, які чекають на зручний момент, щоб нашкодити й звалити за бугор. У зв’язку з цим нами буде запропоновано встановити норму, згідно з якою в окремих випадках <…> продаж житлових приміщень, придбаних за житловими сертифікатами, допускається за умови заборони на виїзд за межі РФ строком на п’ять років” , – зазначила Томіліна.
Ця пропозиція стала реакцією колаборантки на заборону продавати херсонцям житло, отримане за згаданими “сертифікатами”. Томіліна вважає, що така норма законодавства “порушує права” переселенців. Своєю чергою, можливу заборону на виїзд біженців за межі РФ зрадниця, напевно, вважає нормальною.