На лівобережжі Херсонщини оселився російський педагог, який планує вчити місцевих школярів китайської мови

3 часа назад 0

Спокусившись на обіцянки величезних виплат для російських педагогів, які погодяться працювати на лівобережжі Херсонщини, до регіону почали з’їжджатися фріки з усієї Росії. Школи у маленьких селах області поповнюються спеціалістами з дуже специфічних предметів, яким не знайшлось місця в Москві чи Петербурзі. Так, у селі Нижні Торгаї, що в окупованій Нижньосірогозькій громаді, з’явився новий вчитель історії, росіянин Сєргєй Горячєв. Крім своєї профільної дисципліни, чоловік планує вчити місцевих дітей ще й… китайської мови.

Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські медіа.

“Педагогічний склад в школі у Нижніх Торгаях – 13 людей. Кадрів катастрофічно не вистачає. Нещодавно штат поповнився вчителем історії та суспільствознавства з самої Москви. Він не зміг залишитись байдужим у такий непростий для жителів Херсонщини час”, – повідомляють росіяни.

Сергєй Горячєв народився в Запоріжжі, але з 1989 року проживає у Москві. Тут він закінчив філософський факультет і працював репетитором. Чоловік профільно займався вивченням країн Сходу та навіть намагався перекласти Біблію китайською мовою. Саме цю мову гастролер хоче факультативно викладати дітям на Херсонщині. За словами росіян,  батьки школярів просто “у захваті” від такої ініціативи. Профіль Горячєва на російському сайті репетиторів. Населення села Нижні Торгаї до повномасштабного вторгнення налічувало трохи більше тисячі осіб. Зараз, звичайно, цей показник знизився мінімум вдвічі. Де, за таких умов, місцеві діти застосовуватимуть на практиці китайську мову – незрозуміло.

Горячєв не перший цікавий персонаж з Росії, який погодився навчати українських дітей на Херсонщині. Як повідомлялось раніше,  вирішив продовжити історик Нікіта Панков. Чоловік є кандидатом історичних наук і спеціалізується на темі формування світогляду так званих “радянських людей”. Панков викладає історію у Скадовській школі №1 та є заступником директора з навчально-виховної роботи. Це дає змогу чоловіку нав’язувати учням російські міфи про Другу світову та Всесвітню історію загалом.