
Проблеми в окупації: поглиблюються існуючі, з’являються нові
1 день назад 0
Етноцид, відсутність будь-яких свобод, безробіття, бідність, дорожнеча – давно вже далеко не повний перелік проблем, які принесла на лівий берег Херсонщини російська окупація. Аби показати, що про них «піклуються», окупанти дозволяють поневоленим звертатись до них зі скаргами. На тому, як правило, все і закінчується.Окупаційна голова Чаплинського «муніципального округу» Лілія Пуляєва, наприклад, під час так званого прийому громадян послухала їх прохання допомогти у питаннях земельних паїв та переоформленні нерухомості, на чому наполягає окупаційна влада.
На подібному показному заході в окупованій Олександрівці Каланчацького «округу» громадяни прийшли до тамтешнього «начальника» Михайла Багрія з цілою купою проблем, які, за словами прес-служби окупаційної адміністрації, «охоплювали наступні аспекти: взаємодія з Пенсійним фондом, необхідність отримання різноманітних довідок, питання, пов’язані з ремонтом даху, проблеми з подачею води, запити на гуманітарну допомогу, підтримка у працевлаштуванні і сприяння у перепрописці громадян».
«Начальник» Коробківського «територіального відділу» Каховського «муніципального округу» Ольга Мащенко на своєму «прийомі» отримала від громадян прохання у допомозі з інвентаризацією майна, медичним страхуванням, укладанням договорів оренди, оформленням трудових книжок, отриманням гуманітарної допомоги.
Під час так званого прийому громадян у Голопристанському «муніципальному окрузі» першим заступником окупаційного прокурора області Павлом Зєрновим і заступником окупаційного губернатора Тетяною Кузьмич люди просили організувати заправку балонів скрапленим газом, допомогти з отриманням статусу багатодітної сім’ї і відновленням роботи будинку культури в окупованих Бехтерах.
На «робочій зустрічі» окупаційної голови Генічеського «муніципального округу» з «депутатом обласної думи» Рустемом Німетуллаєвим розглянули, як повідомила окупаційна адміністрація, «проблемні питання, з якими частіше всього звертаються громадяни». Для мешканців окупованої Миколаївки – це «поганий стан доріг, слабке водопостачання села і непридатна до вживання вода». «Також обговорювалось актуальне питання розширення кладовища на території села Червоне у зв’язку зі збільшенням кількості поховань», – зізнались окупанти.
Богдан СТРАЖАК,