Acino та фонд Revived Soldiers Ukraine повертають ветеранів до повноцінного життя

1 месяц назад 0

Acino починає проект з допомоги сержанту Миколі В’юку. Його історія вражає: у бою Микола з побратимами взяв у полон 10 окупантів і був поранений мінометною міною. Попри вражені ноги, він витягнув з-під завалів бойового медика. А далі – турнікети на рани, евакуація та високі ампутації ніг. 
 
«Микола В’юк зробив усе, що міг, аби захистити нашу країну. Тепер наша черга допомогти йому», — каже Євген Заїка, регіональний директор Acino.  
  
Для ветеранів з надскладними випадками ампутації в області тазу, кульшового суглоба, стегна, плеча або реампутації внаслідок вторинної інфекції, протезування у США — це ледь не єдиний шанс. В Україні подібних відновлень не проводять — надто складно і дорого. Для Миколи В’юка потрібно зібрати більше 2 млн грн. 
 
Acino перерахує одну гривню з кожної придбаної упаковки №30 (Діокору, Діокору Соло, Діфорсу, Діфорсу XL, Таліпресу чи Клівасу) та три гривні з продажу кожної упаковки №90 (Діокору, Діокору Соло, Клівасу) у Revived Soldiers Ukraine – фонд, що майже 10 років займається протезуванням та реабілітацією важкопоранених ветеранів України в США. «Наш фонд вже 10 років допомагає нашим захисникам. Микола – наш 98 підопічний. У нього дуже складний випадок, але ми не маємо права здатися. З вашою допомогою, !», – коментує Тетяна Грубенюк, керівниця української філії Revived Soldiers Ukraine.
 
Ветеран перебуває у протезному центрі Prosthetic & Orthotic Associates в Орландо, який роками проводить реабілітацію військових та цивільних. На сьогодні вже майже 100 важкопоранених підопічних фонду Revived Soldiers Ukraine отримали кваліфіковане протезування та відновлення у США і повернулися до звичного життя. 
  
Завдяки зусиллям Acino та благодійному фонду Revived Soldiers Ukraine, більше наших захисників отримають шанс на якісне відновлення та реабілітацію. Разом – сила.  
 
Довідка про компанію   Acino Acino  в Україні є частиною міжнародної фармацевтичної групи компаній  Acino  зі штаб-квартирою у Цюриху, яка спеціалізується на розробці, виробництві та просуванні на міжнародній арені високотехнологічних лікарських засобів. Виробничий завод  Acino  в Україні – Фарма Старт – сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики  GMP   EU  та оснащений науково-дослідною лабораторією з розробки генеричних препаратів, яка щороку випускає 2-3 нових продукти.  Завод експортує продукцію до 7 країн СНД та близького зарубіжжя й Південно-Західної Азії. Компанія забезпечує пацієнтам доступ до лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення у наступних  терапевтичних напрямках:  неврологія, психіатрія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія, педіатрія та терапія. Acino – найкращий роботодавець України серед фарми за версією Forbes Ukraine у 2024 році. З початку роботи в Україні в 2015 році група компаній Acino сплатила понад 2,3 млрд грн податків та зборів. Детальніше: