Батькам загиблого поліцейського з Херсона Валерія Тогаренка передали його державну нагороду

3 недели назад 0

У Херсоні батькам капітана Валерія Тогаренка передали відзнаку президента "За оборону України", якою чоловіка нагородили посмертно.

Про це на повідомила поліція області .

Правоохоронець служив старшим оперуповноваженим сектору кримінальної поліції відділу №2 (Корабельний) Херсонського районного управління. 28 вересня 2025 року він із колегами чергував на блокпосту, коли армія РФ розпочала масований обстріл міста. . Йому було 40 років, йдеться у дописі.

Валерій Тогаренко народився у Херсоні. Навчався у Херсонському юридичному інституті й понад 20 років присвятив службі у правоохоронних органах. Колеги згадують його як відповідального, принципового та відданого справі правоохоронця, який завжди залишався вірним присязі, написали на сайті поліції.

" Він добре знав свою справу і виконував її з повною віддачею, не уникав складних завдань і залишався на службі до кінця. Валерій був одним із тих, на кого можна було покластися у будь-якій ситуації. Для нас це велика втрата. Ми підтримуємо родину і розділяємо їхній біль ", — зазначив начальник ГУНП в Херсонській області Роман Козьяков.

Що відомо про правоохоронців, постраждалих внаслідок російських атак на Херсонщині

Вранці 5 квітня російський FPV-дрон атакував службовий автомобіль бійців батальйону особливого призначення Головного управління Національної поліції в області. .

Російські військові вранці 17 березня 2026 року атакували одну з вулиць Херсона. .

. Один з них потрапив під артилерійський обстріл центральної частини Херсона, другий — отримав контузію внаслідок дронової атаки блокпоста у Білозерській громаді.

3 березня 2026 року . Окупанти атакували його безпілотником.

На Херсонщині ввечері 24 листопада 2025 року . Були поранені п'ятеро правоохоронців віком від 22 до 45 років. Вранці 27 листопада. Його травми виявились надто тяжкими.

Під Бериславом 10 вересня 2025 року під час евакуації . Ще двоє поліцейських отримали поранення.

Джерело –