Депутат Херсонської райради продає приміщення, яке було виведено з комунальної власності міста

8 месяцев назад 0

Депутат  Херсонської райради від “Блоку Володимира Сальдо” Олександр Власов  продає нежитлове приміщення в будинку на вулиці Театральній, 13. Це приміщення його компанія ПФ “Радуга” отримала у власність рішенням минулої каденції міськради з подачі тодішньої начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької.

Рішення щодо виведення даного приміщення з комунальної власності було прийнято депутатами у квітні 2019 року. Як пише в соцмережах громадська діячка Інна Усачова, фірма Власова заплатила за нього лише 250 тисяч гривень.

“Всього за 250 тисяч грн, нібито вартість після ремонту, тобто нижче вартості однокімнатної квартири, обійшлось дане виведене з нежитлового фонду приміщення в центрі для ПП “Радуга””, – пише Усачова.

На час отримання приміщення у власність ПФ “Радуга” мала двох співвласників — Олександра Власова та Володимира Сеника, який наразі є депутатом Херсонської облради та заступником директора КП “Херсонелектротранс”. Зараз Власов є одноосібним власником підприємства.

За словами Інни Усачової, наразі приміщення на Театральній компанія “Радуга” продає за 1,5 млн гривень. Тобто, “навар” з продажу майна, яке ще два роки тому належало місту, в разі успішного продажу, складе 1,25 млн гривень.

Варто нагадати, що компанія ПФ “Радуга” є фігурантом кримінального провадження, про що свідчать судові ухвали. Як вказано в документах, слідство встановило, що компанія Власова-Сеника у 2017 році отримала підряд від Департаменту ЖКГ Херсонської міськради на суму близько 263 тисяч гривень. “Радуга” внесла недостовірні відомості до актів виконаних робіт та безпідставно отримала бюджетні кошти.


“У подальшому, за наявною інформацією Приватною фірмою Радуга вказані кошти перераховано на рахунок ФОП ОСОБА_3 (код НОМЕР_1) та знято готівкою в банківських установах невстановленими особами, оскільки 26.11.2017 ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, здійснив перетин державного кордону України та до теперішнього часу перебуває за межами території України”,  – вказано в ухвалі.

За інформацією місцевих ЗМІ, бюджетні кошти, отримані внаслідок оборудки, були вивезені до Росії. Але офіційно ця інформація непідтверджена. Саме ж кримінальне провадження, судячи з ухвал в судовому реєстрі, загальмувало. Сам же депутат Херсонської райради Олександр Власов проходить обвинуваченим по кільком кримінальним справам, які наразі розглядає Херсонський міський суд.

nt.ks.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.