Херсон продовжує отримувати підтримку від наших партнерів та благодійників

3 часа назад 0

Херсон продовжує отримувати підтримку від наших партнерів та благодійників.

Про це повідомив у Фейсбук керівник Херсонської МВА Ярослав Шанько.

Чергову допомогу від Благодійного фонду "Небо України" отримала Херсонська громада. Це – вогнегасники, набори для дрібних ремонтів, засоби гігієни та інша гуманітарна допомога, така потрібна херсонцям під час російської агресії.

"У липні ми підписали з фондом меморандум про співпрацю і вже бачимо його практичні результати. Це не разова акція, а системна робота, яка допомагає нашим жителям вистояти у складних умовах.

Для нас важливо будувати довготривалі й надійні партнерства. Благодійний фонд "Небо України" співпрацює з організацією Samaritan's Purse Ukraine, яка ще з минулого року підтримує жителів Антонівського старостату — одного з найбільш постраждалих від російських обстрілів.

Дякую голові фонду Владиславу Сенюті та всій команді БФ "Небо України" за небайдужість до Херсона та постійну підтримку у важкий час. Разом робимо Херсонську громаду сильнішою!" , — відзнавич у повідомленні керівник МВА.