Історія одного бою: як ЗСУ успішно «заспокоїли» ворога на Херсонщині

11 месяцев назад 0

Історія про Елерон.
Аеророзвідка 129 окремої бригади ТРО Кривбас, Люфтваффе, брала участь у всіх активних діях по південному напрямку, і по Херсонському, і по Миколаївському.

Багато хто викладає фото біля Кавуна. Ми спостерігали як це відбувалося, онлайн спостерігали, працювали з артою, корегували вогонь, виявляли засідки і шукали артилерію ворога.Колона наших військ йшла на південь. Попереду була засідка, колона зупинилася і по ній почала відпрацьовувати арта орків, і стволка і РЗСВ. На одному з вилітів, екіпаж Лелеки Люфтваффе, побачив під собою ворожий БПЛА Елерон, було прийнято рішення слідкувати за ним, він і привів нашу Лелеку до позицій артилерії росіян, змалювали їхню арту по виходах, були дуже добре замасковані. Миттєво передали координати нашим артилеристам, два залпи Ураганів "заспокоїли" ворога. Наші продовжили наступ.

Це не вперше коли ми змальовуємо ворожі БПЛА, але то вже інші історії, обов’язково про це напишу, поділимося з колегами досвідом.

Дякую Люфтваффе за професійне ставлення і чудову робту, дякую Богам війни за те що влучно палять ворога! Дякую піхоті і танкистам за мужність, за те що пройшли скрізь вогонь!