Майже 400 самотніх літніх людей в південно-східних областях України отримали продукти харчування за підтримки GlobalGiving та Corteva Agriscience
11 месяцев назад 0
За сприяння організацій благодійний фонд Let’s Help передав продуктові набори для допомоги н ужденним літнім українцям
Щоб допомогти із забезпеченням харчовими продуктами українцям з найбільш незахищених верств суспільства, міжнародна краудфандингова платформа GlobalGiving за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду Let’s Help на закупівлю майже 400 продовольчих наборів тривалого зберігання для нужденних самотніх літніх людей, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях.
Благодійний фонд Let's Help понад шість років системно допомагає літнім людям та змінює культуру старіння в Україні. Наразі під опікою фонду перебувають десятки тисяч літніх людей та 122 геріатричних пансіонати у 14 областях України, до підтримки яких компанія Corteva Agriscience долучається з 2020 року. З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Let's Help активно допомагає самотнім стареньким, які знаходяться в прифронтових та деокупованих регіонах та не здатні подбати про себе самотужки, забезпечуючи їх продуктовими наборами, необхідними засобами гігієни, лікарськими засобами та медичним обладнанням. Зокрема, за два роки за підтримки Corteva майже 2500 людей похилого віку отримали запаси основних продовольчих товарів тривалого зберігання – борошно, крупи, олія, ковбаса тощо, який вистачить на півтора місяці життя. Восени 2023 року допомога була спрямована на підтримку людей в південно-східних областях України.
«В умовах повномасштабної війни люди вразливих категорій, до яких належать і самотні старенькі, опинилися в дуже скрутному становищі і потребують особливої допомоги та уваги. Ми намагаємося зробити все залежне від нас для того, щоб полегшити їх життя, але без допомоги великого відповідального бізнесу було б складно вирішити це питання. Тому ми дуже вдячні Сorteva, яка допомагає нам вже протягом кількох років і відгукується на наші потреби. Ми дуже поважаємо позицію компанії, яка одразу залишила ринки росії та білорусі та багато уваги та сил спрямовує на гуманітарні проєкти підтримки українців», – говорить операційна директорка фонду Let`s help Катерина Сусліч.
«Наприкінці другого року повномасштабної війни кількість людей, які потребують постійної підтримки, суттєво зросла, а продовольча безпека особливо в східних областях України постійно під загрозою. Як соціально-відповідальна компанія, Corteva, що прагне вирішувати проблеми продовольчої безпеки як на глобальному, так і на місцевому рівнях, спрямовує свої ресурси на допомогу нужденним, які не можуть впоратися самотужки. І ми дуже цінуємо співпрацю з такими партнерами, як GlobalGiving та фонд Let`s help, завдяки яким маємо змогу підтримати найбільш незахищених українців», — коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.
Долучитися до підтримки проєкту «Гідна старість» благодійного фонду можна на сайті фонду Let`shelp за .
Про Corteva Agriscience
Corteva Agriscience — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті