
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії за розтрату понад мільйона гривень на ремонті школи
4 часа назад 0
Поліція Херсонської області завершила досудове розслідування щодо директора будівельної компанії, якого підозрюють у привласненні бюджетних коштів під час ремонту шкільної покрівлі.
Як встановили слідчі, у 2019 році між Управлінням освіти Херсонської міської ради та підрядною організацією було укладено договір на капітальний ремонт даху навчального закладу. Згідно з актами, роботи завершили у грудні того ж року.
Однак у 2021-му до поліції надійшло повідомлення про можливу розтрату бюджетних коштів. Перевірка показала, що директор компанії свідомо вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт, завищивши їх обсяги. Судова будівельно-технічна експертиза підтвердила збитки у розмірі понад 1,05 млн гривень.
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.