На Херсонщині тривають заняття зі стрілецької підготовки для снайперів

2 года назад 0

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині тривають заняття зі стрілецької підготовки для снайперів зі складу підрозділів угрупування військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим.
За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військовослужбовці відпрацьовують питання проведення контр снайперських дій снайперськими парами при веденні підрозділами оборони. Зокрема, це стосується вибору, підготовці та зайняттю позиції, підготовці вихідних даних для стрільби, а також веденню спостереження.
— Заняття зі снайперами проводяться на постійній основі. Але, особливістю даного заходу є те, що більш досвідчені снайпери “підтягують” рівень своїх бойових побратимів в ході практичної роботи на мішеному полі, — зазначив командувач.
За його словами, військові відточують навички визначати точну відстань до цілей, швидкість та напрямок вітру і, вже після внесення певних поправок намагаються вразити цілі з першого пострілу. Задля корегування влучного пострілу вони працюють в парах.
— Під час занять ми намагаємося використовувати досвід Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Адже, професійний снайпер, крім вміння влучно стріляти, має бути ще й дуже врівноваженим, вміти сконцентруватися, а також самостійно приймати правильні та виважені рішення, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!
Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України