На Херсонщині визначився чемпіон Ліги Приазов’я

2 года назад 0

У 2020 році на Херсонщині за ініціативи Новотроїцької федерації футбол, яку очолює Ігор Гума, у зв’язку з відсутністю чемпіонату області з футболу було створено “Лігу Приазов’я”, яка об’єднала футболістів з південних районів нашої області. Завдяки цьому футбольні вболівальники отримали змогу насолоджуватися гарним футболом.
У минулу неділю завершився чемпіонат зазначеної ліги та визначився чемпіон. Золоті медалі “Ліги Приазов’я” 2021 року вибороли футболісти футбольного клубу “Світанок” (президент клубу депутат обласної ради — Максименко Сергій Іванович).
Привітав з перемогою та вручив золоті медалі чемпіонам після матчу ФК “Світанок”–ФК “Чорнянка” на новотроїцькому стадіоні “СТАРТ” ім. Пуляєва депутат Новотроїцької селищної ради Юрій Коцегубов.
Чемпіонат “Ліги Приазов’я” завершився але футбольний сезон триває. Вже найближчої неділі 3 жовтня на стадіоні “Затис” в с. Горностаївка відбудеться матч за суперкубок Херсонської області між ФК “Світанок” та переможцем футбольної ліги “Придніпров’є” ФК “Піонер” (Нововоронцовка).
Артем ТРОЇЦЬКИЙ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.