На окупованій Херсонщині у 2025 році більшість кримінальних справ стосувалися незаконного обігу наркотиків, зброї та боєприпасів

6 дней назад 0

У 2025 році на тимчасово окупованій Херсонщині більшість кримінальних справ стосувалися незаконного обігу наркотиків, зброї та боєприпасів.

Про це окупаційному медіа повідомив голова незаконного Херсонського обласного суду Олександр Цвєтков.

Він також додав, що в "обласному суді першої інстанції" зросла кількість справ про державну зраду та шпигунство.

Раніше експертМІПЛ з міжнародного гуманітарного права Андрій Яковлєв , що вироки, винесені окупаційними судами, не можуть мати жодної юридичної сили. Оскільки вони винесені судами, які не створені згідно з нормами міжнародного права.

  • За словами керівниці відділу документування воєнних злочинів Центру прав людини ZMINA   Єлизавети Сокуренко, основна мета викрадень цивільних – політично мотивоване переслідування та ідеологічна боротьба, спрямована на