На проблеми жителів лівобережжя окупанти не реагують

2 месяца назад 0

Недавно керівник окупаційного відділення путінського «Народного фронту» у Херсонській області Александр Фомін провів прийом громадян у тимчасово окупованій Великій Лепетисі. Місцеві мешканці розповіли йому про найболючіші свої проблеми: відсутність у лікарні флюорографа, рентген-апарату, а також інструментів для стоматологічної допомоги, як і самого стоматолога.

Вода у селищі є частково: одні вулиці з нею, інші — без. Проблеми є також з розбитою дорогою і високими цінами на медпрепарати.
Проблеми з водою — і у Миколаївці Генічеського району. «З березня немає нормальної подачі води, а місцями вона взагалі відсутня», — написали тамтешні жителі адміністратору телеграм-каналу «Осведомлённый Геническ». «Ні випрати, ні господарство напоїти, а попереду спекотне літо, і ніхто навіть не намагається допомогти людям»,  — додали.Дивно, що при цьому люди вірять у те, що окупанти вирішуватимуть їхні проблеми. їх звернення, вказали, ігнорують не лише голова окупаційної адміністрації Олена Терських і начальник окупаційного управління ЖКГ Олег Кульчицький, а й окупаційний голова села.

Борис ВИНОГРАДОВ,