Оперативна інформація про ситуація в територіальних громадах Херсонщини

1 год назад 0

Оперативна інформація про ситуація в територіальних громадах Херсонщини

Генічеський район

м. Генічеськ – бойові дії відсутні, колони з технікою йдуть. Частково відсутня електроенергія, вода — по графіку, проблема з продуктами, немає дріжджів для випікання хліба та велик проблема з інсуліном.

Іванівська ТГ – бойові дії відсутні, електроенергією та водою населення забезпечено, паливо є. Проблема з борошном, для випікання хліба.

Нижньосірогозька ТГ – бойові дії відсутні, колони з технікою йдуть, вода та електроенергія є, продукти частково є. Місцевий підприємець меле борошно на приватному млині для населення, щоб випікати хліб. Медикаментами забезпечені на декілька тижнів.

Новотороїцька ТГ – бойові дії відсутні, вчора пройшла колона вражої техніки. За селом Чкалово пошкоджена основна лінія подачі електроенергії, світло подають по сільським та селищним радам по 2 години, вода — почасово. Бензину та дизельного пального немає. Продукти частково є. Фермерські господарства печуть хліб для населення. Аптеки та лікарні працюють

Скадовський район:

Лазурнеська ТГ. Постачальники продовольчої продукції не їздять вже два дні, хліб возять з Скадовська, з водою та електропостачанням проблеми відсутні.

Новомиколаївська ТГ. Закінчуються продовольчі товари, сіль відсутня, хліб немає з чого пекти, з водою та електропостачанням проблеми відсутні.

Чулаківська ТГ. Електрика і водопостачання в нормі, відновляють маслобійку для роздачі населенню олії, відновлюють млини, створили добровільні дружини для охорони правопорядку.

Каланчацька ТГ. Хліб відсутній, продукти максимум на тиждень, прохають вплинути на керівництво АЗС для заправки скорих та МЧС. Електрика і водо,- газо, постачання в нормі.

Скадовська міська ТГ Створили добровільні дружини для охорони правопорядку, електрика та водопостачання в нормі, борошна на тиждень, запустили мукомельні

Бериславський район: Стрілянина та активні бойові дії відсутні. З’являються підозрілі особи. На теперішній час формується тероборона з місцевих жителів. Всі системи забезпечення працюють.

Каховський район: ведуться бойові дії в районі Козацьке-Веселе. Великі переміщення військової техніки.

В Асканійській ТГ в селі Маркеєв 4 доби відсутнє електропостачання. Також потрібні лікарські засоби.

Жителі селищ Козацьке та Веселе опинились у відрізаному становищі – підвозу ліків, продуктів харчування немає, можливості проведення евакуації немає.

На підступах до ГЕС ворожі снайпери та охоронці стріляють в будь кого, хто наближається, навіть у цивільних, що прямують до домівок чи дач.

Херсонський район: 

В Новій Маячці, через зупинку насосів, піднявся рівень ґрунтових вод. Східний мікрорайон знеструмлено вже третю добу.

 Селище Антонівка повністю знеструмлене, без газу та можливо без води. Перебито силовий кабель, що живить селище. Пошкоджено водогін між Молодіжним пляжем та мостом. Біля Антонівського мосту ведуться активні бойові дії.

 По місту Херсону частково працюють аптеки та продовольчі магазини. Лікарні працюють.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.