Під час обміну полоненими повернули шістьох військових із Херсонщини
1 месяц назад 0
У межах обміну військовополоненими 15 травня повернули шістьох захисників з Херсонщини. Серед них — морпіхи, прикордонник та боєць мотопіхотної бригади.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
"Це лише перша частина великого обміну «1000 на 1000». Тож уже найближчим часом чекаємо ще хороших новин", — додав він.
Зазначається, що наймолодшому звільненому військовому — 29 років, найстаршому — 54.
Також серед звільнених є військовослужбовець з Херсона, який провів у російському полоні понад 1500 днів.
"Весь цей час він носив біля серця фото дружини та дітей", — йдеться у дописі.
- З російського полону 16 травня повернулися 205 українців. Серед них військові, які воювали на Херсонському, Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Це перший етап обміну "1000 на 1000".
