Представники міжнародної екологічної організації завітали на Херсонщину

1 месяц назад 0

Зокрема, вони зустрілися з обласною владою, аби розповісти про реалізацію проєкту “ACTED в Азові”.
Координатор 3P Consortium Бенуа Герфольт розповів, що діяльність організація спрямована на пом’якшення наслідків і підвищення готовності влади, підприємств і населення до техногенних та екологічних ризиків.
“Ми прагнемо підтримати місцеву владу в їх поточному переході від реагування на надзвичайні ситуації до зменшення ризику катастроф — це пом'якшення наслідків і забезпечення готовності”, — підкреслила Бенуа Герфольт.
Тож з вересня цього року на Херсонщині стартував проєкт “ACTED в Азові”, який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Проєкт спрямований на проведення оцінки ризиків у Херсонській області з метою інформування щодо готовності та планування зменшення ризиків національними та місцевими органами влади, громадами та міжнародними організаціями.
Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко зазначив, що участь в проєкті відкриває для Херсонщини нові можливості, адже ця співпраця сприятиме зменшенню ризиків на національному та місцевому рівні.
“Дякую за увагу до нашого регіону. Тривалий конфлікт на сході України, а також нові виклики, пов’язані з пандемією, ще більше посилили вразливість людей та систем, а місцеве планування та реагування на основі фактичних даних залишаються надзвичайно важливими”, — наголосив Микола Якименко.
Херсонська обласна державна адміністрація


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.