Сімферопольська «Таврія» вийшла в 1/16 Кубку України

Сьогодні, 31 серпня, в Нікополі (на стадіоні «Електрометалург») відбувся матч 3-го раунду Кубка Украііни, в якому сімферопольська «Таврія» на виіїзді зустрічалася з клубом «Нікополь».
Героєм гри став півзахисник кримчан Андрій Ковальов, який двічі розписався влучними пострілами у воротах нікопольчан. Спочатку гравець у ендшпілі гри замкнув передачу Долі. А на початку другого тайму подвоїв рахунок.
Ще одного разу у воротах суперників, за 7 хвилин до кінця матчу, голом-красенем відзначився Білокінь.
Сімферопольська "Таврія" на виїзді впевнено перемагла ФК "Нікополь" з рахунком 3:0, та відходить у 1/16 Кубку України.