Сімферопольська «Таврія» здобула три бали в матчі проти «Яруда»

2 года назад 0

У минулу суботу, 23 жовтня, в Мар’янівці (стадіон «Мар’янівський») відбувся 15-й тур чемпіонату України з футболу. Сімферопольська «Таврія» приймала гостей із Маріуполя – клуб «Яруд».
В надважливому та принциповому матчі кримчани здобули перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Вже на перших хвилинах матчу (за традицією останніх зустрічей) підопічні Чумака вийшли вперед. Богданов заробив пенальті, а капітан команди Бойко його впевнено реалізував.
Обидва суперники, ще до кінця першого тайму мали нагоди відзначитися – маріупольці зрівняти рахунок, а сімферопольці – подвоїти. Та все ж, цифри на табло так і залишилися «горіти» 1:0 на користь кримчан.
Не змінилися вони і після другої сорокап’ятихвилинки. Господарі поля зуміли втримати для себе позитивний результат, та закінчити перше коло на мажорній ноті. А, з урахуванням технічної поразки «Сум», «Таврія» з 23 балами піднімається на 6 сходинку турнірної таблиці чемпіонату.
Наступний свій поєдинок сімферопольці зіграють 31 жовтня, у Мар’янівці. Суперником «Таврії» буде херсонський «Кристал».