Спортсмен з Генічеська переміг на чемпіонаті України з кікбоксингу

6 часов назад 0

З 8 по 11 травня в місті Бровари, що на Київщині, відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх куточків країни.

Про це інформує пресслужба ХОВА.

Серед них — наш земляк, Марк Наконечний. Марк — кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу ВТКА, який тимчасово мешкає у Вінницькій області.

Незважаючи на всі обставини, він продовжує тренуватися, вдосконалюватися і здобувати перемоги на всеукраїнському рівні.

Цього разу — 2 золота: у ваговій категорії до 69 кг у розділі К-1 лайт та у ваговій категорії до 69 кг у розділі лоу кік лайт.Навіть далеко від рідного дому, Марк не забуває, звідки родом. Його досягнення — це приклад незламності духу, сили волі та любові до спорту й Батьківщини.