Трохи більше 100 вулиць лишилося перейменувати на території Херсонської області

2 недели назад 0

Трохи більше 100 вулиць лишилося перейменувати на території Херсонської області.

Про це   у facebook на сторінці проєкту Деколонізація. Україна.

"Надсилаємо цей список голові ОВА з проханням видати розпорядження про перейменування", — зокрема вказано у повідомленні.

Також опублікований список вказаних топонімів.

Херсонська міська громада:
м.Херсон

Центральний район
вул.295 Херсонської стрілецької дивізії
вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії
вул.Інтернаціональна
вул.Академіка Тарле Є.В.
вул.Білоруська
вул.Бурназяна
вул.Гмирьова
вул.Докучаєва
вул.Дорофєєва
вул.Комкова
вул.Короленка
вул.Кости Хетагурова
вул.Покришева
вул.Професора Уварова
вул.Сакко і Ванцетті
пл.імені Героя Радянського Союзу Дубинди Павла Христофоровича
пров.Баженова
пров.Брюллова
пров.Донський
пров.Міліцейський
проїзд Щепкіна
смт Антонівка
вул.8 Березня
вул.Гвардійська
вул.Дубасова
заїзд Гвардійський
смт Зеленівка
вул.8 Березня
с-ще Придніпровське
вул.49-ї Гвардійської дивізії
с-ще Приозерне
вул.Дружби народів

Бериславська міська громада:
м.Берислав

вул.4-й гвардійської мехбригади
вул.8 Березня
вул.Пархоменко
пров.Першотравневий

Великоолександрівська селищна громада:
с.Безводне
вул.Чкалова

Новоолександрівська сільська громада:
с.Золота Балка

вул.Першотравнева
с.Новоолександрівка
вул.1 Травня
вул.8 Березня
с.Петропавлівка
вул.1 Травня
вул.Жовтнева
с.Червоне
вул.1 Травня
Тягинська сільська громада:
с.Ольгівка
вул.40 років Перемоги
Чорнобаївська сільська громада:
с.Чорнобаївка
вул.8 Березня

ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ:

Олешківська міська рада:
м.Олешки

вул.8 Березня
вул.Крилова
вул.Лагерна
вул.Мічуріна
пров.Гвардійський
пров.Колгоспний
пров.Прудний
с.Козачі Лагері
пров.8 Березня
пров.Титова
с.Раденськ
вул.Пушкіна
вул.Червонофлотська
пров.8 Березня
пров.Гвардійський
пров.Труда
с.Солонці
пров.Радужний
пров.Родніковий
с.Челбурда
вул.Нова-Жовтнева
пров.Радянський
с-ще Пойма
вул.Гвардійська
Великокопанівська сільська рада:
с.Великі Копані
вул.Висоцького
вул.Горького
вул.Жовтнева
пров.Першотравневий

Генічеський район:
Генічеська міська рада:

м.Генічеськ
вул.993 стрілецького полку
с.Генічеська Гірка
вул.993 стрілецького полку
Нижньосірогозька селищна рада:
с.Змагання
вул.Інтернаціональна
с.Чеховка
вул.Інтернаціональна

Новокаховська міська рада:
м.Нова Каховка

вул.Некрасова
смт Дніпряни
пров.8 Березня
смт Козацьке
вул.8Березня
вул.Чехова
с-ще Веселе
вул.Чайковського
пров.Чехова
с-ще Тополівка
вул.8 Березня

Горностаївська селищна рада:
смт Горностаївка
вул.8 Березня
вул.Першотравнева
с.Каїри
вул.40 років Перемоги
вул.8 Березня
вул.Першотравнева
с.Козачі Лагері
вул.40 років Перемоги
с.Ольгине
вул.40 років Перемоги
с.Червоноблагодатне
вул.Першотравнева

Хрестівська сільська рада:
с.Хрестівка

вул.Пожарського

Скадовський район:
Голопристанська міська рада:
м.Гола Пристань

вул.Лермонтова
пров.Чкалова
с.Буркути
вул.Горького
с.Гладківка
вул.Учбова
с.Кардашинка
вул.1 Травня
вул.Кузнечна
вул.Янтарна
с.Таврійське
пров.Першотравневий

Каланчацька селищна рада:
смт Каланчак
вул.8 Березня
вул.І.Кудрі
вул.ім. Паризької Комуни
вул.Комарова
вул.Молодогвардійців
пров.Курчатова
с.Бабенківка Друга
вул.Першотравнева
с.Гаврилівка Друга
пров.Гагаріна
с.Новопавлівка
вул.Жовтнева
с.Олександрівка
вул.Піонерська
пров.Гагаріна
с.Хорли
вул.Горького
вул.Першотравнева
с-ще Роздольне
вул.8 Березня

Лазурненська селищна рада:
смт Лазурне

вул.Жовтнева

Мирненська селищна рада:
смт Мирне

вул.Пушкіна