Відтепер у Херсоні буде одна новорічна ялинка

2 года назад 0

Враховуючи численні побажання містян перенести святкування Нового року з площі Свободи, де знаходиться меморіал Героям Небесної сотні, цього року святкове містечко переїде на місце, яке більше підходить для гулянь.
Херсонський міський голова Ігор Колихаєв та голова ХОДА Геннадій Лагута ухвалили вольове рішення: організувати для херсонців та наших гостей справжнє новорічне містечко – спільне для «області» та «міста»!
«Ми переглянули масу варіантів, врахували побажання херсонців і ухвалили рішення, яке влаштовує всіх – новорічне містечко розміститься на площі перед ККЗ «Ювілейний».
По-перше, там безпечно – це головне, по-друге, територія набагато більша, ніж на площі Свободи, а отже, ми зможемо реалізувати всі наші святкові задуми. А їх чимало» , – коментує подію міський голова Херсона Ігор Колихаєв .
Так, уперше в Херсоні на новорічні свята працюватиме справжній Луна-парк. Крім того, старий фонтан біля «Ювілейного» набуде нового вигляду, але це – сюрприз. Периметром всієї площі працюватимуть «будиночки», де можна буде смачно попоїсти та зігрітися корисними гарячими напоями. Але, звичайно, головною окрасою свята стане нова ялинка заввишки 18 метрів, і обов’язково – різноманітна культурна програма.
«Це гарне рішення для всіх шанувальників масових гулянь. Вперше люди не будуть обмежені як територією, так і моральною складовою: веселитися біля меморіалу – не вдала ідея. Крім того, ми об’єднаємо фінансові та організаційні витрати на святкування, внаслідок чого вийде красиве масштабне свято», – вважає Геннадій Лагута.
Херсонський міський голова Ігор Колихаєв упевнений: традиція святкувати Новий рік на «ювілейній» площі неодмінно приживеться. Тим більше, що керівники міста та області ставлять перед собою грандіозне завдання – кожен новий міський захід робити кращим, ніж попередній.
Херсонська міська рада