У Херсонській області вже знешкоджено понад 56 тисяч вибухонебезпечних предметів

3 часа назад 0

Піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) продовжують очищати територію Херсонської області від вибухонебезпечних предметів. З початку розмінування сапери обстежили 28 312 гектарів території та знешкодили 56 136 вибухонебезпечних об’єктів. Роботи тривають, адже регіон залишається однією з найбільш замінованих зон країни.

Фахівці ДСНС закликають громадян бути вкрай обережними та дотримуватися правил безпеки. У разі виявлення підозрілого предмета не можна до нього наближатися, переносити чи намагатися знешкодити самостійно. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити рятувальників за номером 101 або поліцію за номером 102.

У ДСНС наголошують: будь-яка необережна дія поблизу вибухонебезпечних предметів може коштувати життя. Закликаємо мешканців та гостей Херсонщини неухильно дотримуватись правил безпеки та не ризикувати власним життям!