«ДНІПРО» – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР СЕЗОНУ 202021

8.04.21. Плей-офф. Півфінал. Матч 5.  «Донбас» – «Дніпро» 7:2 (1:0; 5:0; 1:2)

Рахунок в серії: 4:1

Шайби: 1:0  Карамнов (Казаковцев), 2:19.  2:0  Кобелєв, 21:13.  3:0  Пангелов-Юлдашев, 23:42.  4:0  Лялька (Колесніковс, Пересунько), 36:24.  5 :0  Мільохін (Захаров, Тунхузін), 39:33.  6:0  Сигарьов, 39:57.  6:1  Ратушний (Швецов – шостий польовий), 47:48.  7:1  Кобелєв (Сигарьов, Шишлянніков), 57:57.  7:2  Швецов (Крисанов, Галеев), 58:56.

Донбас:  Трифонов (Дьяченко); Кожевніков – Тунхузін, Кобелєв – Журавльов, Колесніковс – Пангелов-Юлдашев; Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Пересунько, Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).

Дніпро:  Хомутов (Петров – з 36:04); Ратушний – Гуляєв, Афанасьєв (К) – Борисов, Декало – Сірченко; Янішевський (А) – Гасніков (А) – Панасенко, Болотін – Галєєв – Каракулько, Швецов – Крисанов – Дурдиєв, – Целогородцев.

На 52:19 Богдан Панасенко («Дніпро») не реалізував штрафний кидок – воротар.

П’ятий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч визначив другого фіналіста. «Донбас» не упустив можливості на домашньому льоду оформити вихід в фінал. Вже на 3-й хвилині матчу господарі вийшли вперед завдяки голу  Віталія Карамнова , який один-в-один обіграв голкіпера «Дніпра». Уже в першому періоді господарі перекидали херсонців 12-5, а в другому ігровому відрізку таку перевагу проявилося і на табло.  Олег Петров  змінив  Олександра Хомутова  після четвертої пропущеної шайби.

У третьому періоді  Євгену Ратушному  вдалося пробити  Олексія Трифонова  кидком від синьої лінії, відкривши рахунок голам херсонців в матчі. На 53-й хвилині у ворота «Донбасу» був призначений штрафний кидок, однак  Богдану Панасенку  переграти голкіпера господарів не вдалося. На останніх хвилинах матчу команди обмінялися голами: спочатку  Роман Кобелєв  оформив дубль в матчі, а через хвилину  Олександр Швецов  закинув другу шайбу «щук».

«Донбас» вийшов у фінал чемпіонату. Суперником донеччан у матчах за чемпіонський кубок стане київський «Сокіл», раніше переграв чинного чемпіона – ХК «Кременчук». «Дніпро» в свою чергу став бронзовим призером чемпіонату УХЛ Паріматч.

Фінальна серія візьме старт 16 квітня в 18:00 у Дружківці. Там же команди зустрінуться 18 квітня в 17:00, після чого серія переїде до Києва. У столиці України «Сокіл» і «Донбас» зіграють 21 та 23 квітня о 18:00. Трансляція всіх матчів – на телеканалі XSPORT.

Головний тренер «Дніпра»  Олег Тимченко  дав коментар після п’ятого півфінального матчу серії плей-офф УХЛ.

— Ми задоволені сезоном, трохи він вийшов зім’ятим, але приємно взяти медаль.

—  Це третій сезон для «Дніпра», чи є розвиток для вашого клубу?