«Кременчук» – «Дніпро» 7:0

2 года назад 0

26.10.21. Тур 14.  «Кременчук» – «Дніпро» 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0  Созонов, 04:53;  2:0  Гриценко (Ворона), 08:37;  3:0  Гриценко (Яковлєв, Кошелєв), 15:45;  4:0  Яковлєв (Коробов, більш.), 16:37;  5:0  Кошелєв (Ворона, Гриценко), 32:34;  6:0  Грицьких (Савицький), 41:39;  7:0  Толстушко (буліт), 44:52.

«Кременчук»:  Боярчук (Гордюшин); Коробов – Дубінін – Варава, Яковлєв – Горлушко, Скуматов – Созонов – Гриценко, Хришпенц – Толстушко, Савицький – Ворона – Кошелєв, Савченко – Забавін, Сибилевич – Сєранов, Глухов – Грицьких.

«Дніпро»:  Захарченко (Писаренко – з 16:37); Целогородцев – Алдамжаров – Хамматов, Саврицький – Ратушний, Кашевко – Русаков – Дворнік, Кардашев – Панков, Гринкевич – Булах – Тищенко, Кругляков – Будько, Дуюн, Філімонов.

У першому періоді рахунок відкрили господарі:  Дмитро Созонов  підібрав у середній зоні шайбу і, вийшовши віч-на-віч, закинув шайбу в незакритий кут воріт.

Незабаром дублем відзначився  Тимур Гриценко . Нападник активно діяв на п’ятачку, випереджаючи всіх у роботі ключкою. Під завісу першого періоду кременчужани реалізували більшість кидком від синьої лінії. –  4:0 .

У другому періоді “щуки” не дозволяли “міщанам” збільшити свою перевагу. «Кременчук» атакував ворота «Дніпра», але  Сергій Писаренко  відбивав кидки. Рідкісні атаки херсонців також йшли в актив воротареві господарів. І все-таки  Антон Кошелєв  закинувл шайбу, першим встигнувши на добивання.

У третьому періоді із середини зони  Владислав Грицьких  закинув у шайбу під поперечину –  6:0 . Размочити рахунок був шанс у  Миколи Дворніка , але голкіпер справився з кидком. На 45-й хвилині у воротах херсонців побувала і 7-а шайба, щоправда, з порушенням правил захисниками. Штрафний кидок реалізував  Всеволод Толстушко .

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»