Лучниця з Херсонщини виборола призове місце на всеукраїнських змаганнях

1 месяц назад 0

Лучниця з Нової Каховки Херсонської області Анастасія Павлова в особистому розряді серед жінок виборола «золото».

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

У Чернівцях відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука. У ньому взяли участь 188 спортсменів.

У складі збірної команди жінок «SC Elit» виступала представниця Херсонської школи вищої спортивної майстерності та спортивного товариства «Динамо» Анастасія Павлова.

  • Анастасія Павлова — майстер спорту міжнародного класу. Її тренує Владислав Павлов. Нещодавно лучницю та тренера відзначили як кращих спортсменку і тренера Херсонщини в олімпійських видах за підсумками 2025 року.