Спортсмени з Херсона завоювали два «золота» на Чемпіонаті України з кіокушин БуДо карате

2 недели назад 0

В Одесі відбувся Чемпіонат України з кіокушин БуДо карате серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" Херсонської міськради Людмила Діденко та Максим Каспрівський здобули "золото" на цих змаганнях. 

Про це повідомила Херсонська МВА.

Людмила Діденко посіла перше місце у розділі "куміте", а Максим Каспрівський — у розділі "ката".

Також у чемпіонаті взяли участь вихованці школи Максим Дрібнич та Дар’я Кострик. Вони посіли п’яті місця у своїх категоріях.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Анатолій Фокін та Сергій Всеволодов.

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.