Спортсмени з Херсонщини здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях із метання

1 месяц назад 0

Спортсмени з Херсонщини здобули “срібло” на III етапі Кубка України з легкоатлетичних метань в Умані.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

Вихованці Херсонської школи вищої спортивної майстерності вибороли:

  • Микита Брагінець з результатом 60.68 метрів став другим серед чоловіків.
  • Наталія Овчинкіна з результатом 51.59 м здобула «срібло» серед жінок у віковій категорії «молодь».

Їх тренували Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.

Наталія Овчинкіна (зліва)

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.