Спортсменка з Херсонщини завоювала бронзу на міжнародному турнірі з настільного тенісу

Днями, у місті Ліньяно Сабьядоро (Італія) завершився міжнародний турнір з настільного тенісу. Турнір зібрав більше 190 спортсменів з 32 країн світу. Україну представляли 14 спортсменів, і вони стали першими.

За результатами, Національна паралімпійська збірна команда України повернулась до України з успіхом: 8 золотих, 2 срібні, 3 бронзові медалі та перше місце.
Серед бронзових призерів міжнародного турніру – Марина Литовченко, випускниця Цюрупинського дитячого будинку, бронзова призерка Паралімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро.
А в останній день змагань, 4 березня, Марина разом з Антоніною Ходзинською вибороли срібну нагороду у командних змаганнях із настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.