Веслувальник з Херсонщини здобув два «срібла» на європейських змаганнях

1 месяц назад 0

Вихованець Херсонської школи вищої спортивної майстерності Іван Корман здобув два "срібла" на змаганнях з веслування на байдарках і каное в Aзербайджані. Їх присвятили пам’яті колишнього президента країни Гейдара Алієва. 

Про це повідомила Херсонська ОВА.

За перемогу змагались 15 команд з різних країн Європи. Україну представляли троє спортсменів.

Іван Корман виборов нагороди у каное-одиночці на дистанції 200 та 1000 метрів.

"Успіхи з вихованцем розділили заслужені тренери України Олександр Колибельніков та Максим Прокопенко", — йдеться у дописі.

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.