Чи знайдуть на Херсонщині неймовірне село?

3 года назад 0

В Україні продовжується прийом заявок на II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017», прийом заявок на який закінчиться 15 травня.
Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», посольства Франції в Україні, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру по туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України, повідомляє AgroPortal.
Вимоги до села-претендента такі:

— Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017».
— Обов'язково вказати: ПІБ, контактний телефон та місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).
— Описати заходи, пов'язані з охороною навколишнього середовища (охорона грунтів, захист біорізноманіття, підтримка сертифікованого органічного виробництва, управління відходами, енергоефективність і т.д.).
— Внесок малого і середнього бізнесу в розвиток села.
— Приклади ефективної роботи органів державного управління.
— Соціальне життя на селі.
— Заходи по збереженню історико-культурної спадщини.

— Фото- і відеоматеріали — за бажанням.
Заявки  можна надсилати на поштову адресу [email protected] із зазначенням в темі листа назви села або заповнити її онлайн. Дедлайн — 15 травня 2017 р


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.