“Відправник Невідомий”: Запрошуємо на онлайн-виставу!

2 недели назад 0

Умови карантину вплинули і на театр. І театр, як останній неоцифрований вид мистецтва змушений шукати нові форми, які були би не тільки вимушеними, а такими, що сприяють розвитку театрального мистецтва.

Таким експериментом стала вистава “Sender Unknow”, яка поєднує елементи інтернет-показу з елементами фізичної театральної взаємодії. Тематично вистава присвячена проблематиці у трикутнику “сучасна економіка-пандемія-щастя”, і складається з листів написаних до глядачів громадянами Німеччини, Киргизстану та мешканцями інших міст України. Така собі епістолярна вистава. Як це вийшло у авторів, можна оцінити вже незабаром . Вистава буде проходити у Херсоні (16 жовтня), Миколаєві (18 жовтня), Києві (22 жовтня) та Харкові (27 жовтня).

Отже, запрошуємо вас взяти участь в цій онлайн-виставі. Можливі дві форми участі: з доставкою вам ігрових предметів кур’єром та участь без фізичної взаємодії. Якщо в онлайн форматі можна долучитися до вистави, яка буде проходити в будь-якому місті, то участь з фізичною взаємодією можлива лише у в тому місті, де ви проживаєте і в день за розкладом. Доставка посилки здійснюватиметься з дотриманням усіх карантинних пересторіг. Як потрапити на виставу описано на Фейсбуку покроково: https://www.facebook.com/events/1062482747504364/

Ми не хочемо розкривати усі деталі вистави, щоб не спойлерети її. Тож заходьте за посиланням у ZOOM у день, коли вам зручно і як мінімум дивіться виставу. Участь безкоштовна. Після показу в рамках семінару “Театр із активним залученням глядача до дії” відбудеться обговорення вистави за участі її авторів: режисерів та драматургів з України, Німеччини і Киргизстану. На семінар можуть залишитися театральні діячі, громадські активісти, педпрацівники і усі бажаючі. Учасники семінару отримають сертифікат з підвищення кваліфікації.

Спектакль створений Театральною лабораторією “Тотем” (Херсон), театральною групою “Futur3” (Кельн) та Молодіжною театральною студією з Бішкеку в рамках проекту “Посилка з-за кордону” за підтримки Інституту Гете, Міністерства культури і науки федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія та Українського культурного фонду.

Автор: Микола Гоманюк, Театральна лабораторія “Тотем”


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.