Знаного кримсько-татарського діяча вшанують на Херсонщині

3 года назад 0

21 лютого у Генічеському районі відбудуться заходи з нагоди 100-ї річниці пам’яті кримськотатарського політичного і державного діяча Нома?на Челебіджіха?на, який був серед організаторів першого Курултаю та очільником уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки. 

Також Челебі Челебієв (це друге ім’я кримськотатарського лідера, яке вказувалося в офіційних документах) був першим муфтієм — найвищою духовною особою у мусульман, в Криму, Литві, Польщі та Білорусі.
21 лютого 2018 р. о 14.00 у будинку культури села Щасливцеве – захід-пам'яті «Минуле завжди повертається у майбутнє». Далі — показові виступи з національної кримськотатарської боротьби «Куреш».

23 лютого 2018 р. о 12.00 смт Новоолексіївка загальноосвітня школа №1 — захід — пам’ять «Народе мій, для тебе я жив».

23 лютого 2018 р. смт. Рикове –в загальноосвітній школі в смт. Партизани — презентації проекту «Славетний син свого народу».

 

Протягом лютого в загальноосвітніх навчальних закладах району та у Генічеському районному краєзнавчому музеї відбудуться виставки та експозиції, літературні читання й уроки патріотизму, зокрема 20 – 23 лютого плануються наступні заходи: урок-пам’яті до дня трагічної гибелі Номана Челебіджихана – Риковська школа естетичного виховання; тематична виставка «Твердиня почуттів та ніжність серця» у Генічеському краєзнавчому музеї та «Я поклявся, я дав слово за народ свій вмерти» у районній центральній бібліотеці.

За довідковою інформацією звертайтеся: 099-01-38-836 заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бєкірова

050-83-90-305 начальник відділу внутрішньої політики Світлана Шворак.

джерело


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.