Без грошей і харчів залишила стареньких крадійка на Херсонщині 

3 месяца назад 0

Не тільки без грошей, а навіть без харчів залишила нахабна злодійка родину стареньких на Херсонщині. У селищі Чаплинка жіночка з родини етнічних ромів в обідній час тинялася вулицею Таврійською, маючи на меті розжитися чужим добром. І тут помітила, що в одній хаті двері відчинені, а в дворі нікого. Вона нишком проскочила до чужого будинку, й всмак його обнишпорила. Забрала сім тисяч гривень, які господиня зберігала у «страшенно секретній криївці» — кишені шуби, що висіла у шафі. З тумбочки забрала пляшку коньяку й печиво, що пенсіонери тримали на випадок візиту якихось важливих гостей. Не погребувала зазирнути й до холодильника, повигрібавши  звідти чи не весь запас продуктів – масло, ковбасу, цукерки тощо. 

Зазирнувши по тому до однієї з кімнат, непрохана гостя побачила там господаря. Але нітрохи не знітилася – привіталася й пояснила, що зайшла попросити води. Чоловік її напоїв, і жінка швиденько покинула приміщення. Лише по тому подружжя виявило, що їх обікрали. Але телефонувати до поліції не стали – боялися «циганської помсти». Лише наступного дня родичка таки переконала їх подати заяву, що потерпілі й зробили. 

Для співробітників відділення № 3 Каховського райвідділу Національної поліції знайти крадійку було нескладно: за вдалим збігом обставин, вони в день скоєння злочину перебували на вулиці, і запам’ятали, як по ній начебто знічев’я тиняється молода жінка.

— У день подання заяви оперативники вже встановили особу й адресу жінки, котра могла обібрати пенсіонерське подружжя. Вдома в неї  вилучили той самий коньяк та печиво, пачку масла з чужого холодильника. А от з семи тисяч гривень, вкрадених у стареньких, відшукалося тільки дев’ятсот гривень, — розповів виконувач обов’язків сектору кримінальної поліції відділення № 3, старший лейтенант Максим Бандура. – Якби потерпілі повідомили про злочин одразу, шансів відшукати їх продукти та гроші без втрат було б значно більше. Тому ще раз звертаюся до земляків: не зволікайте із зверненням до поліції, якщо стали жертвами кримінальних посягань. Чим швидше поінформуєте про них правоохоронний орган, тим більше вірогідності, що злочин розкриють «гарячим слідом».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.   


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.