Херсонські поліційські викрили миколаївця, який створив піратський сайт для перегляду фільмів

4 месяца назад 0

Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Херсонській області разом із слідчими Корабельного відділення поліції викрили 53-річного миколаївця, який створив сайт для перегляду піратських фільмів. За попередніми підрахунками чоловік наніс збитків правовласникам на суму понад 7 млн гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

В поліцію Херсонщини звернулась антипіратська асоціація з проханням встановити особу, яка розповсюджує неліцензійні фільми. Працівники відділу протидії кіберзлочинам з’ясували, що до вказаного кримінального правопорушення причетний 53-річний житель м. Миколаїв. Чоловік обладнав своє приміщення під конвеєр для запису піратських фільмів і відео ігор. Для своєї діяльності зловмисник використовував спеціальне комп’ютерне обладнання і пристрій для нанесення графічного зображення на оптичні диски.

В ході огляду домоволодіння у чоловіка вилучили: комп’ютерне обладнання, яке він використовував для запису не ліцензійних творів, 6 тисяч чистих дисків, 3 тисячі записаних дисків та 3 тисячі роздрукованих обкладинок з назвами фільмів та відеоігор. Наразі поліцейські встановлюють канали збуту неліцензійної продукції.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав». Наразі збирається доказова база. Слідство триває.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.