Херсонські пристрасті по Майн-Ріду спростувала поліція

3 года назад 0

Зранку деякі видання області з посиланням на інформаторів із соцмереж поширили повідомлення про безголовий труп на території каховської лісосмуги. Поліція інформацію спростовує.

Вранішня сенсація інтернет-ЗМІ перетворюється на сторінку з помилкою. Так буває, коли поспішаєш повірити інформаторові й ставиш матеріал на основі неперевірених даних. На жаль, таке траплялося і в нашого видання, сподіваємося, що кожен із нас вчитиметься на помилках.

  
Утім, правоохоронці усе одно повідомлення в ЗМІ розцінили як звернення щодо імовірно скоєного злочину й провели роботу. Як повідомляє відділ комунікації  ГУ НП області, інформація про виявлення обезголовленого тіла чоловіка на Херсонщині не відповідає дійсності:

 — Сьогодні на сторінках деяких інтернет-видань вийшла інформація про виявлення обезголовленого тіла чоловіка в посадці між селами Райське і Тополівка Новокаховської міської ради.

З метою перевірки інформації на місце виїхала група швидкого реагування Новокаховського відділу поліції. Поліцейські опитали жителів населених пунктів, поспілкувались з представниками органів місцевого самоврядування та встановили, що вказана інформація не відповідає дійсності.

Шановні журналісти! Поліція області звертається до вас з проханням перевіряти інформацію, яку ви публікуєте, та звертатися за коментарями або уточненнями у відділ комунікації ГУНП в Херсонській області.

Ось так реальність грубо обірвала розквіт фантазії. Майн-рідівський "вершник без голови" ні в лісах, ні в степах Херсонщини не з'явився. І це, дозволимо собі сказати, дуже добре.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.