Пиття не доводить до пуття — херсонець за два жорстокі вбивства засів навічно

2 года назад 0

Херсонський міський суд погодився з позицією прокуратури Херсонської області та засудив громадянина М., 1963 р.н., до довічного позбавлення волі.

Установлено, що вказаний громадянин у 2016 році, знаходячись у приватному будинку у м. Херсоні, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вбив господарку — жінку 1972 р.н., завдавши їй численні (23) удари ножем у різні частини тіла, потім з метою приховання вказаного злочину вбив її сусіда, чоловіка 1962 р.н., завдавши спочатку 5 ножових ударів, а потім ще наніс 12 ударів дерев’яною палицею по голові, внаслідок чого останній помер на місці. Після цього злочинець заволодів майном потерпілої на суму 3 тисячі гривень.

Також М. пізніше незаконно заволодів транспортним засобом — скутером та незаконно виготовив і зберігав за місцем свого помешкання гладкоствольну вогнепальну зброю – саморобний двоствольний пістолет.

Громадянину М. обвинувачення пред’явлено та засуджено за ч. 1 ст. 185, п. п. 9, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 289, ч. 1 ст. 263 — 1, ч. 1 ст. 263 КК України.

Прокуратура Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.