Сюрпризи експертного огляду: змінені номери, підроблені документи, вкрадені авто…

7 месяцев назад 0

— Протягом минулого року в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини під час проведення реєстраційних операцій виявлено 40 транспортних засобів із зміненим номером кузова, 19 – з підробленим номером двигуна, 11 – з підробленими документами, два авто, що перебували в розшуку, одне з яких – викрадене за кордоном, — повідомила керівник прес-служби регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Херсонській області Галина Кустенко.    

Проведення обов’язкового безкоштовного експертного огляду транспортного засобу є важливою складовою реєстраційної послуги. До речі, торік у сервісних центрах МВС Херсонщини працівники експертної служби МВС оглянули 25835 транспортних засобів. Під час огляду перевіряються ідентифікаційні номери і реєстраційні документи. 

— За бажанням автовласника при проведенні експертного дослідження фахівці встановлять відсутність чи наявність ознак пошкодження, підробки чи заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу та підроблення реєстраційних документів (ця послуга – платна і не є обов’язковою), — додала Галина Кустенко.  

Окрім того, сервісні центри МВС здійснюють перевірки щодо наявності розшуку, арештів та обмежень на відчуження майна. Це дає змогу покупцеві убезпечити себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.