В лавах поліції Херсонщини немає місця корупціонерам

1 год назад 0

Керівництво Головного управління Національної поліції в Херсонській області робиться все можливе, щоб таке ганебне явище, як корупція, було викорінено серед працівників поліції Херсонщини.  

Очільником поліції області призначене проведення службового розслідування у відношенні співробітника Голопристанського відділення поліції. За повідомленням працівників Державного бюро розслідувань у м. Мелітополі вони разом із представниками управління СБУ в АР Крим викрили працівника слідчого відділення на вимаганні неправомірної вигоди.

Попередньо встановлено, що Голопристанським відділенням поліції в серпні цього року було відкрите кримінальне провадження за фактом крадіжки 45000 гривень у місцевого жителя. Зазначена сума грошей була вилучена в ході досудового розслідування у підозрюваного в скоєнні злочину. Зі слів потерпілого, за повернення грошей слідчий вимагав майже половину суми.

Якщо причетність працівника поліції до злочину буде доведена, він буде однозначно звільнений. Також до суворої дисциплінарної відповідальності буде притягнуте керівництво підрозділу.

Відділ комунікації поліції Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.