Відстали від технологій: київські копи оштрафували водія, справа вже в суді

2 года назад 0

Київський водій поплатився за свою любов до сучасних технологій

Столичні правоохоронці оштрафували водія, який пред’явив їм страховий поліс в онлайн, а не паперовій формі.

Ще з лютого цього року українці можуть придбати страховий поліс ОСАГО в онлайн-режимі і демонструвати його прямо на смартфоні. Проте правоохоронці, які перевіряють документи водіїв на дорогах, все ще не визнають таку страховку справжньою.

З цією проблемою зіткнувся водій Максим, який отримав страховку за допомогою онлайн-сервісу. Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631, така форма ОСАГО є повністю легітимною. Однак поліцейський, який перевіряв документи Максима, про це не знав або вдав, що не знає.

Крім того, правоохоронці не змогли знайти номер страхового поліса Максима в своїй базі. На пропозицію водія перевірити документ у відкритій базі Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБ), де зберігаються всі “автоцивілки”, копи відмовили й замість цього оформили протокол про адміністративне правопорушення.

Примітно, що в базі МТСБ було сказано, що поліс є дійсним.

Ми попереджали клієнтів, що за межами обласних центрів правоохоронці можуть ще не знати про нововведення, але не були готові до того, що київська поліція теж ще не в курсі ”, – заявили представники онлайн-сервісу, який видав страховий поліс.

Водій каже, що буде в суді оскаржувати дії некомпетентних співробітників поліції, повідомляє Політека.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.