За час проведення річкової операції «Нерест» поліція відкрила 22 кримінальні провадження за браконьєрство

4 месяца назад 0

У період нерестової заборони в річкових акваторіях Херсонщини працівники поліції спільно з іншими службами проводили профілактичні заходи «Нерест», які тривали з кінця березня і завершилися 10 червня. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Активну участь у викритті браконьєрів брали працівники відділення поліції в порту «Херсон» та дільничні офіцери поліції, які посилили патрулювання водойм та провели 60 рейдів річковими акваторіями області. Всього ж у заходах було задіяно майже 4 тисячі працівників різних структур, які ведуть боротьбу з браконьєрством та викриттям порушень правил рибальства.

Як повідомив заступник начальника обласного главку поліції Денис Захарченко, за підсумками операції «Нерест» поліцейські Херсонщини виявили 187 фактів незаконного вилову риби та браконьєрства. Відкрито 22 кримінальні провадження за ст.249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. За незаконний вилов риби правоохоронці затримали 180 правопорушників, усі притягнуті до відповідальності. У них вилучено майже 2,5 тонни незаконно виловленої риби, 300 сіток загальною довжиною 13 кілометрів, а також човни і двигуни. На ринках та у місцях стихійної торгівлі вилучено 150 кг риби. Суму завданих збитків водне господарство оцінило у 160 тисяч гривень. Майже на таку саму суму правоохоронці своїми вчасними діями попередили завдання збитків діями браконьєрів.

Хоча річкова операція «Нерест» звершилася, поліція радить жителям області дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, адже працівники поліції і надалі продовжать протидіяти браконьєрству.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.