За спробу підкупу поліцейського

3 дня назад 0

42-річний чоловік, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за ухилення від адміністративного нагляду, який йому встановлено рішенням суду, запропонував неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США працівнику поліції.

У подальшому чоловік приніс із собою 10 000 грн. до відділення поліції, де у службовому кабінеті намагався їх надати поліцейському.

Як інформує Бериславська окружна прокуратура, «дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, дій з використанням наданого їй службового становища) та ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 369 КК України (закінчений замах на надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, дій з використанням наданого їй службового становища, не доведений до кінця з причин, що не залежали від волі особи)».

Прокуратура вже затвердила та скерувала до Високопільського районного суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом вчинення корупційного кримінального правопорушення.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі строком до чотирьох років.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.