Фронтмен группы «Антитела» Тарас Тополя о Херсоне, херсонцах и новом альбоме

3 года назад 0

На днях в рамках «студенческого» тура молодежного проекта «UReport» наш город посетил лидер известной украинской музыкальной группы «АНТИТЕЛА» Тарас Тополя.

Мы уже рассказывали о мероприятии, состоявшемся в стенах Херсонского государственного университета. После официальной части нашим журналистам удалось пообщаться с фронтменом группы.

— Поделитесь вашими впечатлениями от встречи с херсонскими студентами. Прошло ли всё так, как вы планировали?

— Дуже позитивна зустріч. Активні молоді люди постійно завалювали мене запитаннями. Ми сміялися, говорили і про веселе, і про серйозне. Хочу зазначити, що це одна з небагатьох зустрічей, яка дійсно була змістовна і позитивна.

— Расскажите о самых ярких моментах ваших студенческих лет.

— Мої студентські роки були не зовсім студентськими, скоріше курсантськими. Відрізнялися тим, що я не мав вільного доступу за периметр свого навчального закладу. Був суворий режим, ми несли наряди. Майже армійське життя. Смішного було мало, але іноді траплялися курйозні ситуації. Мені часто доводилося мити десь п’ятсот тарілок за всіма, чистити багато картоплі, щоб нагодувати курсантів. Багато чого було, що не знайоме звичайним студентам, але це для мене було реальністю всі чотири роки.

— Вы не первый раз в Херсоне. С чем вам ассоциируется наш город?

— Ваше місто не має багатоповерхівок, особливо в центрі. Херсон вирізняється тим, що на перших поверхах полюбляють створювати невеликі магазинчики. По країні такого ніде немає, чесно вам кажу. Виглядає не дуже, але мабуть зручно. Місто асоціюється з теплом. Коли ми приїжджаємо до вас здебільшого все квітне та буяє зеленим. Люди дуже позитивні та привітні.

— Недавно вы выпустили новый альбом под названием «Солнце». Расскажите о дальнейших творческих планах.

— Найближчим часом ми цей альбом веземо по всій країні. Вже три міста ми проїхали, попереду ще тридцять з копійками. До речі, завітаємо і до вас 26 квітня. Хочеться, щоб була повна зала, але якщо прийде навіть і двадцять людей, то ми завжди працюємо на повну для будь-якої аудиторії.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.