Премія за прагнення: Твори – Зроби – Заплануй

2 месяца назад 0

15 лютого 2020 р.  в Кризовий Медіа-центрі.Херсон.  відбулася  презентація культурної ініціативи —  New Level RAY PRIZE.

Це премія для художників і тих, хто поки себе ними не вважає, але хоче. Це премія, заснована херсонцем для херсонців. Засновник премії — Михайло Рай, моряк-фотохудожник, молодий херсонець без будь-яких політичних домагань. Єдина мета премії — підтримати талановитих людей нашого міста, про які ми вже знаємо, і проявити тих, про кого навіть не здогадуємося.

Культурну ініціативу представили Спікери: Михайло Рай (засновник премії, моряк, фотохудожник), Олена Афанасьєва (ГО Центр культурного розвитку «Тотем», Арт-платформа «Турбіна»).

Премія призначена для авторів, які працюють в одному або декількох з наступних жанрів: малюнок, живопис, фотографія, печатка, скульптура, авторська анімація, відео-арт, змішана техніка, текстиль, скло, дерево, метал, кераміка, мозаїка, папір або інші техніки .

Головні критерії — це креативність, талант і бажання вийти на новий рівень! Це премія для тих, хто втомився працювати в стіл або шукає нову аудиторію. Для тих, хто готовий поділитися своїм талантом, але до сих пір чомусь відкладав (а). Час настав!

Чому премія називається New Level — новим рівнем? Вона повинна стала  імпульсом для виходу на нову орбіту, на ширші обрії та на вищі критерії  творчим людям задля пошуку нових креативних  ідей в нашому місті.

Призовий фонд — 1000 у.о. Подавати заявку на участь в конкурсі можуть як художники, так і аматори. Попередньо вважається, що буде 3 премії (500, 300, 200 у.о.), але багато що залежить від якості і кількості заявок. Реєстраційного внеску немає. Вікових обмежень немає.

Для участі потрібно заповнити анкету в форматі резюме в групі New Level RAY PRIZE в Facebook  до 1 травня 2020 р. Протягом конкурсу учасникам і учасницям буде надана інформаційна підтримка — фото, відео, статті, щоб про їхню творчість і талант дізналося якомога більше людей. Фінал відбудеться влітку (орієнтовно червень 2020). Виставка робіт всіх номінантів  (шорт-лист) пройде в Арт-платформі «Турбіна», і це великий шанс навіть для тих митців, хто не вийде переможцем.

Крім того, 12-14 червня 2020 року в Арт-платформі «Турбіна» буде проходити фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest під назвою DREAM. Куратор візуальної програми — керівник Центру «Тотем» Олена Афанасьєва запросила всіх херсонських художників всіх жанрів приєднатися до цієї  унікального події. Про своє бажання брати участь у візуальній програмі ГогольFest досить написати в фейсбук на сторінку Центру «Тотем», Арт-платформи «Турбіна», Urban CAD або особисто Олені Афанасьєвої. Крім херсонських художників,  планується запросити і авторів з інших міст і країн.

Завдяки цим двом подіям Херсон в цьому році обов’язково почує нові імена і познайомиться з яскравими творчими особистостями. А всі творчі херсонці матимуть реальну змогу показати світові свої витвори.

Політична Херсонщина


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.