Більше навчальних закладів співпрацюють з IT DAY Kherson

2 года назад 0

Майбутнє ІТ-сфери за молодими, кваліфікованими, інтелектуально розвиненими спеціалістами. Саме на їх пошук організатори «IT DAY Kherson» відправились до херсонських навчальних закладів.

Відтепер партнерами стали Фізико-технічний ліцей та Політехнічний коледж. Їхні офіційні преставники – заступник директор з наукової та методичної роботи ФТЛ Ольга Павлівна Губанова та заступник директора з навчальної роботи ХПК ОНПУ Наталя Вікторівна Рогань, пообіцяли посприяти проведенню конференції.

Організатори «IT DAY Kherson» поговорили з ними про підтримку і надання матеріалів для презентації професій, які можна здобувати у цих закладах. Орієнтовані вони на дітей та підлітків, тому це надзвичайно важлива частина розвитку ІТ-сфери у регіоні. Представники ліцею та коледжу обов’язково стануть гостями заходу, аби на гідному рівні представити навчальні заклади.

Щоб потрапити на «IT DAY Kherson» лише  зареєструватись і придбати квитки на офіційному сайті : http://itday.kagency.ks.ua/

Місце проведення: Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 50 (ресторан «Моцарт»)

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня:

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00),  «Близько технічне ІТ»  (15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня на IT DAY KHERSON херсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна будеособисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.

Дякуємо партнерам і спонсорам «IT DAY Kherson» за підтримку в організації: 0552.ua, Grades, Радіо «Любимый Херсон», ISchool Kherson, Bedrock CRM Consulting, Logicify, Z-Price, DataArt, ШАГ, УкрСиббанк, Main Academy, Банк Південний, Тойота центр «Авто-Плаза».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.