Більшість бізнесменів Херсонщини звітують дистанційно

3 года назад 0

За інформацією управління інформаційних технологій Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у травні цього року фіскали опрацювали майже 69 тис. звітних документів.

Питома вага документів, наданих засобами телекомунікаційного зв’язку, складає майже 78% або майже 54 тис. звітів. Найбільшим «попитом» дистанційне декларування користується у платників податку на додану вартість та акцизного податку. У такий спосіб вони надіслали відповідно майже 99% та 83% декларацій.

Всього з початку 2018 року територіальні органи ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі обробили понад 520 тис. документів, поданих платниками податків. Із загальної кількості майже 351 тис. або 67% звітів суб’єкти господарювання надіслали онлайн.

Нагадаємо: найфункціональнішим електронним сервісом ДФС є «Електронний кабінет». За допомогою цього сервісу обмін інформацією між органами фіскальної служби та платниками податків здійснюється у режимi реального часу. Такий віртуальний кабінет знаходиться на веб-порталі ДФС України.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.